X
تبلیغات
رایتل
دوشنبه 15 شهریور‌ماه سال 1389 ساعت 21:17

آب خلیج فارس به یزد منتقل می شود

طرح انتقال آب به خلیج فارس در جلسات متعددی مطرح شد و اعلام کردیم استان یزد باید نیمی از آب مورد نیاز خود را از زاگرس مرکزی و نیم دیگر را از خلیج فارس تامین کند.

محمدرضا فلاح زاده از اجرای طرح انتقال آب خلیج فارس به یزد در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در یزد، محمدرضا فلاح زاده در نشستی خبری با حضور خبرنگاران استان یزد اظهار داشت: طرح انتقال آب به خلیج فارس در جلسات متعددی مطرح شد و اعلام کردیم استان یزد باید نیمی از آب مورد نیاز خود را از زاگرس مرکزی و نیم دیگر را از خلیج فارس تامین کند.

وی افزود: طرحها و توجیهات آن در این جلسات مورد قبول واقع شد و انتقال آب خلیج فارس به یزد مورد تصویب قرار گرفت که شرکت مکران کرمان آن را به مرحله اجرا درخواهد آورد.

فلاح زاده عنوان کرد: در صورتی ‌که دولت بتواند در این طرح سرمایه‌ گذاری کند، این اقدام انجام می شود در غیر اینصورت شرکت مکران سرمایه‌ گذاری کرده و آب را انتقال می ‌دهد و پس از انتقال، آب را به فروش می‌ رساند.

وی در بخش دیگری از این نشست با اشاره به اینکه جذب سرمایه های داخلی و خارجی از اصلی ترین برنامه های ماست،‌ افزود: برای جذب سرمایه های خارجی در واحدهای مختلف صنعتی و معدنی استان یزد مذاکراتی با شرکتهای چینی، روسی، آلمانی و ایتالیایی انجام داده ایم.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo